Regulamin serwisu Gwiazdor.TV
Korzystając z serwisu Gwiazdor.TV (w tym przeglądając jego zasoby) oświadczasz, że zapoznałeś się z poniższymi zasadami korzystania z serwisu i bezwarunkowo akceptujesz jego postanowienia.
§1 GWIAZDOR.TV
 1. Serwis ma charakter humorystyczno-rozrywkowy i jego celem nie jest obrażania innych ludzi, ich podglądów i uczuć. Wszystkie materiały powinny być traktowane z przymrużeniem oka, a ich poważne traktowanie jest surowo zabronione. Jeżeli jakieś materiały godzą w Twoje uczucia lub poglądy powinieneś niezwłocznie opuścić serwis, gdyż korzystasz z niego na własną odpowiedzialność.
 2. Wszelkie treści generowane są poprzez użytkowników. Właściciel serwisu nie ponosi za nie ani ich wykorzystanie żadnej odpowiedzialności.
 3. Administracja serwisu dokłada wszelkich starań, aby serwis nie zawierał materiałów, które mogą godzić w prywatność użytkowników, jednakże wszelkie podobieństwa wizerunków, imion i nazwisk, miejsc, treści itp. należy traktować jako przypadkowe.
 4. Jeżeli uważasz, że któryś z użykowników naruszył Twoje prawa autorskie wykorzystując obrazek należący do Ciebie skontaktuj się z nami, podając w szczególności link do materiału oraz szczegółowe informacje, które w jednoznaczny sposób potwierdzają, że posiadasz prawda do danego obrazka. W uzasadnionych (potwierdzonych) przypadkach obrazek zostanie usunięty lub zmieniony na inny.
 5. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystywania zawartych w serwisie informacji czy ewentualne szkody (jakiekolwiek - psychiczne, fizyczne etc.) powstałe bezpośrednio lub pośrednio w wyniku korzystania z serwisu i treści, które zawiera. W szczególności za wszelakie reklamy wyświetlane w serwisie oraz treści (a także oferowane produktu, świadczone usługi itp.) na stronach, do których te reklamy są kierowane. Innymi słowy - gdziekolwiek klikasz to robisz to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzalności i nie przysługuje Ci żadna możliwość roszczeń. Uogólniając - wszystko robisz na własną odpowiedzialność. Jesteśmy przekonani, że nic Ci się nie stanie, ale jak to się mówi... "no risk no fun".
§2 KOMENTOWANIE
 1. Komentarze można dodawać za pomocą pluginu społecznościowego Facebook. Aby dodać komentarz trzeba posiadać konto na Facebooku (no ale kto dzisiaj nie ma?).
 2. Komentarze powinny być przynajmniej w miarę na poziomie. Należy unikać nadmiernego rzucania mięchem (przeklinania) i obrażania innych. Osobną kwestią jest kultura osobista, ale w poziom wychowania naszych użytkowników już nie wynikamy.
 3. Należy zadbać, aby pisany komentarz trzymał się kupy (uwaga na komentarze pisane na mocnej bani), był napisany co najmniej w miarę poprawną polszczyzną (tak! należy używać słownika ortograficznego), a najlepiej wnosił coś ciekawego do dyskusji o danym materiale.
 4. Surowo zabronione jest SPAMowanie w jakiejkolwiek formie, a zwłaszcza reklamowanie innych serwisów, for, profili, produktów itd. Wyjątkiem jest podawanie odnośników do sensownych, konkretnych treści odnoszących się bezpośrednio do danego materiału. Jeżeli nie jesteś pewien czy to co chcesz wstawić nie zostanie uznane za SPAM to podpowiemy Ci - dobrze się zastanów, bo najprawdopodobniej za chwilę zapracujesz na niemiłą niespodziankę. Zasada ta jest świętością i za jej złamanie administracja nakłada bana z wielkim hukiem.
 5. Dla świętego spokoju Administracji i wszystkich normalnych użytkowników zabronione jest również tzw. "trollowanie", "trolling" itp. (zwał jak zwał). Delikwent dopuszczający się takiego zachowania wyląduje z banem lub czasową (bądź dożywotnią) blokadą na pisanie komentarzy. Sorry, ale nie potrzebujemy tutaj trolli, a ponadto nie lubimy dzieci neo.
§3 DODAWANIE MATERIAŁÓW
 1. Podczas dodawania materiału masz możliwość zaznaczenia "Dostęp prywatny", co oznacza, że materiał nie będzie publicznie widoczny w serwisie. Zobaczą go tylko osoby, które będą posiadały link.
 2. Jeśli dodajesz materiał publiczny, który będzie widoczny w serwisie to staraj się dodawać materiały, które są śmieszne lub w jakiś sposób ciekawe. Daruj sobie wstawianie nudnych, bezsensownych treści lub SPAMowanie, bo to i tak nie przejdzie i prędzej czy później wyleci z serwisu lub zostanie w czeluściach Poczeklani na wieki wieków. Natomiast jeśli dodajesz materiał prywatny to... róbta co chceta.
 3. Uważaj, aby w dodawanych materiałąch przypadkiem nie znalazły się czyjeś dane osobowe czy kontaktowe. Zwłaszcza, gdy ta osoba może sobie tego nie życzyć. Pamiętaj, że tylko i wyłącznie Ty odpowiadasz za jakiekolwiek naruszenie danych osobowych w dodawanym materiale.
 4. Zabronione jest dodawanie SPAMu w jakiejkolwiek postaci. Zatem nie dodawaj materiałów nawołujących do wysyłania smsów, zawierających albańskie łańcuszki szczęścia, adresy e-mail lub numery gg lub inne gówno. Także zachęcanie do odwiedzenia innych stron, for, profili itd. traktowane jest jako SPAM.
 5. Dodając materiał oświadczasz, że posiadasz prawa autorskie lub zgodę na wykorzystanie danego obrazka.
 6. Wszelkie materiały w serwisie generowane są przez użytkowników serwisu i do nich należą. Właściciel serwisu nie ponosi za nie odpowiedzialności. Dodając materiał udzielasz właścicielowi serwisu dożywotniej (i nie odwołalnej) zgody na dowolne wykorzystywanie dodanej przez Ciebie treści.
 7. Wszystkie materiały trafiają najpierw do Poczeklani, z której Moderatorzy wedle własnego uznania wybierają i przenoszą na główną najlepsze materiały. Decyzja Moderatorów jest ostateczne i nieodwołalna. Jeśli dodałeś jakiś szajs to sorry, ale z Poczekalni raczej nigdy nie wyjdzie.
§4 POZOSTAŁE
 1. Admini są spoko i na luzie, ale należy wiedzieć, że pomimo luźnej formy postanowienia regulaminu traktują poważnie i za ich nieprzestrzeganie wyciągane będą surowe konsekwencje. Aczkolwiek jak to w życiu bywa od niektórych reguł zdarzają się nieliczne wyjątki. Zatem apelujemy raz jeszcze - rób wszystko z głową, a wszystko powinno być OK.
 2. W serwisie sprawowana jest bezwzględna władza absolutna, którą dzierżą srodzy administratorzy. Ostatnie słowo zawsze należy do nich, a od ich decyzji nie przysługuje prawo do odwołania się do wyższych instancji.
 3. Niniejszy regulamin obowiązuje od chwili, gdy wszedłeś do serwisu, a ponadto może zostać w każdej chwili zmieniony bez szczególnego ogłaszania tego całemu światu. Jego aktualną, obowiązującą treść znajdziesz zawsze w tym miejscu. Ostatnia aktualizacja miała miejsce 17 października 2012 o godz. 11:30.

Korzystając z serwisu oświadczasz, że akceptujesz powyższe zasady oraz naszą Politykę prywatności. Jeżeli się z tym nie zgadzasz nie możesz w żaden sposób korzystać z serwisu Gwiazdor.TV i musisz go niezwłocznie opuścić.